3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Paul van der Ven - Oud Hollandse boerderij in besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 10!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Oud Hollandse boerderij in besneeuwd landschap
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Micha Baker - Polygrafiek, Famous kopen? Bied vanaf 10!
Micha Baker (1962) Braziliaans Polygrafiek, Famous
Techniek Polygrafie
Afmetingen 90.5 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 10
Jan-Kees Vergouw - acryl op paneel - Feniks uit 1983 - 23449 kopen? Bied vanaf 10!
Jan-Kees Vergouw (1948) Nederlands acryl op paneel - Feniks uit 1983 - 23449
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 10
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82.5 x 92.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Maarten Dekker - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Maarten Dekker (1950) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Herman Brood - Hij Komt kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hij Komt
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Herman Brood - Michael Jackson kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Michael Jackson
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Janny Tollenaar - Aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Annemarie Petri - Ets "Het Park 1" kopen? Bied vanaf 10!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "Het Park 1"
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Piet Fioole - Zeefdruk "Skylight 1" kopen? Bied vanaf 10!
Piet Fioole (1943) Nederlands Zeefdruk "Skylight 1"
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Pepe Espaliu - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Pepe Espaliu (1955-1993) Spaans Litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 10!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 10!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Elsbeth Zimmermann - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Elsbeth Zimmermann (1952) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Gert Taken - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Gert Taken (1944) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Joyce Bloem - Zeefdruk "Hellgoat" kopen? Bied vanaf 10!
Joyce Bloem (1951-2017) Nederlands Zeefdruk "Hellgoat"
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Anneke Kuyper - Kopergravure kopen? Bied vanaf 10!
Anneke Kuyper (1942) Nederlands Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 36 x 49.5 cm (h x b)
Drager Papier
€ 10
Steven Reyers - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Steven Reyers (1951) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Frenk van Heeswijk - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Frenk van Heeswijk (1959) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Dagmar Lampe - Litho Drie sterrenbeelden kopen? Bied vanaf 10!
Dagmar Lampe Nederlands Litho Drie sterrenbeelden
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Peter Lazarov - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Peter Lazarov (1958) Bulgaar Litho
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Paul Versteeg - Foto, 5 KAAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, 5 KAAS - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 78.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Hans Bertrand - Houtsnede kopen? Bied vanaf 10!
Hans Bertrand Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.4 x 28.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Marjolein Katsma - Minimaal Breisel kopen? Bied vanaf 10!
Marjolein Katsma (1950) Nederlands Minimaal Breisel
Techniek Collage
Afmetingen 29 x 20.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Gerrit van Jeveren - Aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Gerrit van Jeveren (1904-1986) Nederlands Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 19.3 x 37.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Kees Gerritse - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Kees Gerritse (1940) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10