Paul van der Ven (1892-1972)
Oud Hollandse boerderij in besneeuwd landschap
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10