3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Henri von Rupprecht - Ets (Amersfoort?) kopen? Bied vanaf 10!
Henri von Rupprecht (1891-1970) Nederlands Ets (Amersfoort?)
TechniekEts
Afmetingen52.7 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Paul Bellaart - Ets "Mawddach (Wales)" kopen? Bied vanaf 10!
Paul Bellaart (1969) Nederlands Ets "Mawddach (Wales)"
TechniekEts
Afmetingen37.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Gerard Brussee - Ets "'s morgens als de zon opkomt en de dingen zich schikken" kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands Ets "'s morgens als de zon opkomt en de dingen zich schikken"
TechniekEts
Afmetingen22.7 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Paulien Wittenrood - ets "Zon op een berk, schaduw in de beukenrand (rechtsboven)" kopen? Bied vanaf 10!
Paulien Wittenrood (1948) Nederlands ets "Zon op een berk, schaduw in de beukenrand (rechtsboven)"
TechniekEts
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Cornelius Rogge - gesigneerd ets kopen? Bied vanaf 10!
Cornelius Rogge (1932-2023) Nederlands gesigneerd ets
TechniekEts
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Gerard Brussee - zeefdruk "Kleine nieuwbouw" kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands zeefdruk "Kleine nieuwbouw"
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Elfry Baartmans - 15 kunstwerken grafiek/aquarellen w.o. Elfry Baartmans bieden vanaf 10 euro kopen? Bied vanaf 10!
Elfry Baartmans Nederlands 15 kunstwerken grafiek/aquarellen w.o. Elfry Baartmans bieden vanaf 10 euro
TechniekAquarel
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
James Miller - Cityscape (Spanje) Watercolour/Ink kopen? Bied vanaf 10!
James Miller (1893-1987) Schots Cityscape (Spanje) Watercolour/Ink
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Joan Gijsbers - met pastel ingekleurde ets "De Schrijver" kopen? Bied vanaf 10!
Joan Gijsbers (1946) Nederlands met pastel ingekleurde ets "De Schrijver"
TechniekEts
Afmetingen61 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Guido de Waart - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Guido de Waart (1931) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Lourens Alma Tadema - Geliefden kopen? Bied vanaf 10!
Lourens Alma Tadema (1836-1912) Nederlands Engels Geliefden
TechniekLitho
Afmetingen24 x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Hans Vanhorck - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen48 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Auke de Vries - gesigneerde ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 10!
Auke de Vries (1937) Nederlands gesigneerde ets kleine oplage
TechniekEts
Afmetingen72.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niels Hamel - Tekening "Macmann" kopen? Bied vanaf 10!
Niels Hamel (1933) Nederlands Tekening "Macmann"
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekEts
Afmetingen34.4 x 26.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Gerard Brussee - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen14.8 x 26.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Marijke Renes-Wumkes - Werk met schelpen en stenen kopen? Bied vanaf 10!
Marijke Renes-Wumkes (1932) Nederlands Werk met schelpen en stenen
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Jan Hein van Rooy - Nieuwjaarswens kopen? Bied vanaf 10!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Nieuwjaarswens
Afmetingen13 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Kelderman - Zwitserland kopen? Bied vanaf 10!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Zwitserland
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
André Gailliaerde - Onze-Lieve-Vrouwekathedraal te Antwerpen kopen? Bied vanaf 10!
André Gailliaerde (1913-2012) Belgisch Onze-Lieve-Vrouwekathedraal te Antwerpen
TechniekLitho
Afmetingen70 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 10!
Brigitta Sundström (1966) Nederlands Zweeds "Frukosten"
Afmetingen102 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Barday (?) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Barday (?)
TechniekAquarel
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Bart Hamelink - Levendige kunst kopen? Bied vanaf 10!
Bart Hamelink (1976) Nederlands Levendige kunst
Afmetingen165 x 175 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
5 biedingen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Bronzen beeld de overwinning kopen? Bied vanaf 10!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Bronzen beeld de overwinning
TechniekBrons
Afmetingen12 x 14 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht1100 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Josien Brenneker - `Drei Männer im Schnee I` [OPRUIMING] kopen? Bied vanaf 10!
Josien Brenneker (1950) Nederlands `Drei Männer im Schnee I` [OPRUIMING]
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
John van Kooten - "Koninklijke kunst" | portfolio met 16 etsen kopen? Bied vanaf 10!
John van Kooten (1952) Nederlands "Koninklijke kunst" | portfolio met 16 etsen
TechniekPortfolio
Afmetingen44.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Frank Sinatra - a passionate life dvd kopen? Bied vanaf 10!
Frank Sinatra (1915-1998) Amerikaans a passionate life dvd
TechniekOverig
Afmetingen19 x 14 cm (h x b)
€ 10
Frank Sinatra - DVD Frank Sinatra the man and his music kopen? Bied vanaf 10!
Frank Sinatra (1915-1998) Amerikaans DVD Frank Sinatra the man and his music
TechniekOverig
Afmetingen19 x 14 cm (h x b)
€ 10
Michel Ciry - la religeuse kopen? Bied vanaf 10!
Michel Ciry (1919-2018) Frans la religeuse
TechniekDroge Naald
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Kees van Bohemen - Doortje ( proefdruk voor Prent 190) kopen? Bied vanaf 10!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Doortje ( proefdruk voor Prent 190)
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
€ 10
Alexander Gerhardus Dieperink - aan de kade kopen? Bied vanaf 10!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands aan de kade
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Anton van den Horst - Druk met zandstructuur, Edition kopen? Bied vanaf 10!
Anton van den Horst (1924-2002) Nederlands Druk met zandstructuur, Edition
Afmetingen44 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Gerard Schaperkotter - staand naakt 2x kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Schaperkotter (1914-2006) Nederlands staand naakt 2x
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Els Devrieze - Wild & Free wolf kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Wild & Free wolf
TechniekGiclée
Afmetingen43 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Rembrandt van Rijn - Rembrandt van Rijn - (naar) - 8 gravures door verschillende graveurs kopen? Bied vanaf 10!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands Rembrandt van Rijn - (naar) - 8 gravures door verschillende graveurs
TechniekGravure
Afmetingen71 x 52 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Jef Van Grieken - Aan zee kopen? Bied vanaf 10!
Jef Van Grieken (1950) Belgisch Aan zee
TechniekLitho
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Els Devrieze - Uit de diepten kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Uit de diepten
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 30
6 biedingen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 35
6 biedingen