Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Kleine vouwtjes in het papier. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 11-2-2024 om 21:25 |
Eindtijd | 17-2-2024 om 20:42 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |