Dit is een tekening gemaakt door de bekende architect Willem Kromhout. Het is zijn gedateerde signatuur en de achterzijde en het onderwerp bevestigen zijn genre.
Het betreft de Kathedraal van Beauvais. (Onder het dekblad aan de achterzijde zit {ter opvulling een oude blauwdruk uit zijn architecten periode)
Helaas is het geen tekening van een gebouw van hemzelf. Dit is een studie of vakantieschets.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mijdrecht, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00