Twee litho's van Willem Steelink Jr. Uitgegeven door Vereeniging ter bevordering van Beeldende Kunsten. Amsterdam museum heeft beide exemplaren. Mooi formaat (ongeveer 30x40 beeldmaat). Niet ingelijst.
- Kinderen van de Kunstenaar naar origineel werk van J. Vetten - De ledige plaats naar origineel werk van D. Bles
Zie foto's
Werken kunnen worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht, of worden bezorgd/verzonden na overleg.
Goed
Gebruikssporen die je naar ruim 150 jaar mag verwachten
Tot 5 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 12,00
€ 12,00
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80