W.J. Cooke - den Haag, de Laakmolen
staalgravure - r.o. J. Umbach sculpt - 1862
Mooi stadsgezicht op den Haag gezien vanuit het oosten,
Staalgravure van J. Umbach naar tekening van W.J. Cooke (Rotterdam, 27-47-1803/Elburg, 25-3-1856),
De gravure is 13 x 17,5 cm
De trekschuit, het jaagpad en de jager zijn alle aanwezig.
Deze trekvaart was eeuwen lang de belangrijkste aanvoerweg naar den Haag
De prent is in prima staat, het passe-partout heeft links boven een vochtplekje.
De prent is mooi ingelijst en heeft achterop een etiketje van de familie Vloemans