Woody van Amen - Woody van Amen, gemengde techniek op papier met collage, 'Sunny days', 2014

Woody van Amen - Woody van Amen, gemengde techniek op papier met collage, 'Sunny days', 2014 kopen? Bied vanaf 349!
Woody van Amen - Woody van Amen, gemengde techniek op papier met collage, 'Sunny days', 2014 kopen? Bied vanaf 349!Woody van Amen - Woody van Amen, gemengde techniek op papier met collage, 'Sunny days', 2014 kopen? Bied vanaf 349!Woody van Amen - Woody van Amen, gemengde techniek op papier met collage, 'Sunny days', 2014 kopen? Bied vanaf 349!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

595 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Woody van Amen (1936)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de hand van Woody van Amen. Aquarel/stift/foto op papier. Typisch in zijn unieke stijl.

Voorzijde gesigneerd met zijn 'signatuur' en tevens gedateerd 2014.

Aan de achterzijde gepersonaliseerd. Gericht aan Cees van Maurik, o.a. van uitgeverij Koppel in Rotterdam.

Afmeting van het geheel is 10,5 x 15,5cm. Het werk verkeert in zeer goede conditie.

ZZSA

Starttijd:26-08-2018 om 09:07
Eindtijd:03-09-2018 om 22:10
Openingsbod€ 349
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland