Elva Polyakova (1970)
  5. Elva Polyakova
Elva Polyakova (1970)

Elva Polyakova (1970)

Kunstschilder

Elva POLYAKOVA (1970)

Poolse schilder woont en werkt al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.

Aangeboden items
9
Verkochte items
511
Nationaliteit
Pools Pools
Favoriet
Elva Polyakova - Kleurige rozen kopen? Bied vanaf 100!
Elva Polyakova (1970) Pools Kleurige rozen
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Elva Polyakova - Tulpenveld in Holland kopen? Bied vanaf 100!
Elva Polyakova (1970) Pools Tulpenveld in Holland
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Elva Polyakova - Abstract rein kopen? Bied vanaf 399!
Elva Polyakova (1970) Pools Abstract rein
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Elva Polyakova - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 20!
Elva Polyakova (1970) Pools Stilleven met rozen
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 800!
Elva Polyakova (1970) Pools Evening in Amsterdam
Afmetingen80 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam kopen? Bied vanaf 450!
Elva Polyakova (1970) Pools Voorjaar in Amsterdam
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Elva Polyakova - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!
Elva Polyakova (1970) Pools Prinsen gracht in Amsterdam
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
ELVA geboren in 1970.
Kunst academie afgerond.
Door het werk heen is een duidelijke klassieke handschrift zichtbaar. Het samenvoegen van impressionisme en realisme laat het persoonlijke stijl van ELVA zien.
Poolse schilder woont en werkt als kunstenaar al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.