Achiel
  5. Achiel

Achiel

Lid sinds 2021 / Berchem (Antwerpen), België

5 aangeboden items / 5 verkochte items

Kees van Dongen - Affiche "Le chemin de la vertu/Weg van de deugd " kopen? Bied vanaf 75!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Affiche "Le chemin de la vertu/Weg van de deugd "
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Kees van Dongen - A la recherche du temps perdu kopen? Bied vanaf 425!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans A la recherche du temps perdu
TechniekHardcover
Afmetingen23 x 18.5 cm (h x b)
€ 425
Camille Hilaire - "Le dompteur du Tigre" kopen? Bied vanaf 80!
Camille Hilaire (1916-1988) Frans "Le dompteur du Tigre"
TechniekLitho
Afmetingen74 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Denis Pascal - "Roy" Bretagne, vareuses au port. kopen? Bied vanaf 80!
Denis Pascal "Roy" Bretagne, vareuses au port.
Afmetingen15 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 80
Frédérique Manley - Pauvre petite femme kopen? Bied vanaf 60!
Frédérique Manley (1956) Frans Pauvre petite femme
Afmetingen28 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60