CaroArt
  5. CaroArt

CaroArt

Lid sinds 2024 / Zemst, België

3 aangeboden items / 8 verkochte items

Carla Kamphuis-Meijer - Wiske kopen? Bied vanaf 1250!
Carla Kamphuis-Meijer (1957) Nederlands Wiske
TechniekBrons
Afmetingen24 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1730 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Colleen Madamombe - God is in Heave kopen? Bied vanaf 725!
Colleen Madamombe (1964-2009) Zimbabwaanse God is in Heave
TechniekSteen
Afmetingen33 x 33 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht25000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 725
Jef van Tuerenhout - De schoonheid van de pauw kopen? Bied vanaf 1240!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch De schoonheid van de pauw
TechniekGouache
Afmetingen140 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.240