Lid sinds 2023 / Rotterdam, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 26 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 77 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |