Lid sinds 2019 / Vianen, Nederland
2 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.2 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |