J-Art1984
  5. J-Art1984

J-Art1984

Lid sinds 2019 / BENNEKOM, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

James Walter Gozzard - A Rift in the Clouds kopen? Bied vanaf 100!
James Walter Gozzard (1888-1950) Engels A Rift in the Clouds
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen58 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 100
James Walter Gozzard - After a Rainy day kopen? Bied vanaf 100!
James Walter Gozzard (1888-1950) Engels After a Rainy day
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen58 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 100
Ingeborg Oderwald - Twee etsen, jaren 70, ongetiteld kopen? Bied vanaf 50!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Twee etsen, jaren 70, ongetiteld
TechniekEts
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Aart Bijl - Klipper in Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 50!
Aart Bijl (1885-1962) Nederlands Klipper in Rotterdamse haven
TechniekEts
Afmetingen67 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50