Lid sinds 2019 / BENNEKOM, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 58 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |