KJ_Volkers
  5. KJ_Volkers

KJ_Volkers

Lid sinds 2024 / Renkum, Nederland

5 aangeboden items / 12 verkochte items

Jacob Boudewijn Volkers - Ons mam kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Ons mam
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Jacob Boudewijn Volkers - Kop van Zuid - Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Kop van Zuid - Rotterdam
Afmetingen27.4 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Jacob Boudewijn Volkers - Wageningen bij de Wolfswaard kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Wageningen bij de Wolfswaard
Afmetingen24.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Jacob Boudewijn Volkers - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Liggend naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacob Boudewijn Volkers - Duif kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Duif
Afmetingen45 x 44.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20