KiewitKunstplus
  5. KiewitKunstplus

KiewitKunstplus

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

89 aangeboden items / 981 verkochte items

Siet Zuyderland - Litho: Readings VII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Litho: Readings VII - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Wim van der Meij - ets: gezicht op (oud) Zevenaar kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands ets: gezicht op (oud) Zevenaar
TechniekEts
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem van Malsen - Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fred Koot - Litho: Kare Sansui kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: Kare Sansui
TechniekLitho
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: Legazpi
TechniekLitho
Afmetingen35.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap kopen? Bied vanaf 50!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho: Hollands landschap
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ton Schulten - Rond bord: "Zomer op de hoeve" - 2006 kopen? Bied vanaf 65!
Ton Schulten (1938) Nederlands Rond bord: "Zomer op de hoeve" - 2006
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
€ 65
Jan van der Pol - ets: figuur - 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Pol (1949) Nederlands ets: figuur - 1987
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Klaas Gubbels - houtdruk: stoel - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: stoel - 2002
Afmetingen35.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 79!
Auke de Vries (1937) Nederlands litho: ontwerp Maasbeeld (1982)
TechniekLitho
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Armando - zeer grote giclee op linnen: Das Grab - 2013 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits zeer grote giclee op linnen: Das Grab - 2013
TechniekGiclée
Afmetingen105 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 229
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach" kopen? Bied vanaf 69!
Norbert Prangenberg (1949-2012) Nederlands Linosnede: "Besuch in Urach"
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Yoka Voorbach - Ets: Idol - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Yoka Voorbach (1950-2007) Nederlands Ets: Idol - 1992
TechniekEts
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 3 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 3
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 2 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 2
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 1 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 1
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1960
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Joris Geurts - Zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 60!
Joris Geurts (1958) Nederlands Zeefdruk - 1997
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Lucebert - zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - ingelijste litho: Oiseau fleur du ciel - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Oiseau fleur du ciel - 1972 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 50
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 6 litho's: Ommagio a G Verdi - 1990 kopen? Bied vanaf 1195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 litho's: Ommagio a G Verdi - 1990
TechniekLitho
Afmetingen77 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.195
Corneille - 2 tentoonstellings uitgaven, 1x gesigneerd (1956, en 1979) kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 tentoonstellings uitgaven, 1x gesigneerd (1956, en 1979)
TechniekOverig
Afmetingen26 x 19.3 cm (h x b)
€ 75
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Corneille - zeefdruk: Eté ardent kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Eté ardent
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - zeefdruk: L'oiseau present - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: L'oiseau present - 1998
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem Nijs - Ets: Tempel kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets: Tempel
TechniekEts
Afmetingen8 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Ets: Cleopatra - 1976
TechniekEts
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek/portret 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek/portret 1978/1979
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Wout van Heusden - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1975
TechniekEts
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49