Dit item is niet beschikbaar
Jan Prins - Twee (2) mooie -zeer kleine oplage - Etsen "Paardeval & Kogeltje" potloodgesign
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Hymne a l'été' - 1987
Henk van Woerden - Grote gemengde techniek (o.a. Pastel) - gesigneerd - fraai ingelijst
Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001