Eric Poelert (1968) DroomPaard
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 35
Lid sinds 2023 / Baarn, Nederland
6 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60.5 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |