Klaasart
  5. Klaasart

Klaasart

Lid sinds 2023 / Baarn, Nederland

6 aangeboden items / 8 verkochte items

Eric Poelert - DroomPaard kopen? Bied vanaf 35!
Eric Poelert (1968) Nederlands DroomPaard
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Maria Stakenburg-Karthaus - De paardvrouwen en het simpele draadje kopen? Bied vanaf 49!
Maria Stakenburg-Karthaus (1916) Nederlands De paardvrouwen en het simpele draadje
TechniekEts
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Darja Vos - El aqua subterranea kopen? Bied vanaf 26!
Darja Vos (1961) Nederlands El aqua subterranea
Afmetingen60.5 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 26
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen80.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Gonny Stuut - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Gonny Stuut (1958) Nederlands Zonder titel
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak de Wit (1945) Nederlands Randstad
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35