Maximiliaan Louis Maas (1924-2005) Onbekend
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 67.5 x 94.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 90