Kunst345
  5. Kunst345

Kunst345

Lid sinds 2022 / Nijmegen, Nederland

6 aangeboden items / 5 verkochte items

Theo van Hoytema - December kopen? Bied vanaf 35!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands December
TechniekLitho
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Hein van Rooy - Kunguera kopen? Bied vanaf 75!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Kunguera
TechniekGouache
Afmetingen37 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Dick Tasma - Ritevaart kopen? Bied vanaf 50!
Dick Tasma (1951-2013) Nederlands Ritevaart
TechniekLitho
Afmetingen53.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wim van der Meij - winter kopen? Bied vanaf 35!
Wim van der Meij (1949) Nederlands winter
TechniekEts
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henk Hage - Dante : Nel mezzo del cammin kopen? Bied vanaf 125!
Henk Hage (1950-2022) Nederlands Dante : Nel mezzo del cammin
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jan Hein van Rooy - Almeria onnavolgbare kustlijn kopen? Bied vanaf 50!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Almeria onnavolgbare kustlijn
TechniekGouache
Afmetingen22 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50