LlJ64
  5. LlJ64

LlJ64

Lid sinds 2023 / Hollandsche Rading, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart kopen? Bied vanaf 150!
Peter Motz (1934-2003) Nederlands Landschap met molen en trekvaart
Afmetingen66 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!
Naan Rijks (1944) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen71 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Verreries de Boussu - Glaskunstwerk kopen? Bied vanaf 150!
Verreries de Boussu (1837-1989) Belgisch Glaskunstwerk
Afmetingen25 x 75 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 150