Naan Rijks - Geen titel

Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!
Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Naan Rijks - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!
  • Naan Rijks (1944)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageMij niet bekend. Tien? ( er staat 2/10 linksonder)
Het is een portret van een jonge vrouw, in steenrood, grijs, wit en zwart. Ik heb het gekocht met lijst, in het atelier/de woning van de kunstenares zelf, toen nog woonachtig in Amsterdam, nu in het Rosa Spierhuis. Het is gesigneerd, met op de achterkant de vermelding  'naan Rijks 1994-'36', en voorop de handtekening met vermelding van het jaartal '94, en daarnaast het getal 136. Linksonder staat 2/10.
Ik verklaar hierbij naar waarheid te hebben geïnformeerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandsche rading, Nederland

Naan Rijks (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  LlJ64
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
51.5 cm
71 cm
31 cm
31 cm
Starttijd28-4-2024 om 14:07
Eindtijd4-5-2024 om 22:21
Openingsbod € 90
ObjectlocatieHollandsche Rading,  Nederland