Eugene Rensburg (1872-1956) Zuidblaak Rotterdam
Techniek | Litho |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75