Martha
  5. Martha

Martha

Lid sinds 2013 / Heeze, Nederland

10 aangeboden items / 27 verkochte items

Hen Euverman - Tuintafereel kopen? Bied vanaf 50!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Tuintafereel
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Daniel den Hengst - IJzerplatenschuur landschapje kopen? Bied vanaf 75!
Daniel den Hengst (1909-1992) Nederlands IJzerplatenschuur landschapje
Afmetingen39 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 75
Paul Legeland - Halszaak III en IV kopen? Bied vanaf 50!
Paul Legeland (1964) Nederlands Halszaak III en IV
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Paul Legeland - Halszaak I en II kopen? Bied vanaf 50!
Paul Legeland (1964) Nederlands Halszaak I en II
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Elma Oosterhoff - San Francisco kopen? Bied vanaf 40!
Elma Oosterhoff (1956) San Francisco
Afmetingen44 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Martens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 160!
Jan Martens (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Toon van de Muysenberg - St. Antonius naar P. Geraedts kopen? Bied vanaf 50!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands St. Antonius naar P. Geraedts
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Cornel Kwint - Zomerboeket kopen? Bied vanaf 50!
Cornel Kwint (1899-1996) Nederlands Zomerboeket
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50