Richard Anuszkiewicz (1930-2020) Richard Anuszkiewicz - Midnight Suite (zwart met zilver) 4/95, 1979
Techniek | Ets |
Afmetingen | 79.4 x 76.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 1.200