Lid sinds 2024 / Rucphen, Nederland
2 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 87 x 207 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |