Grote monotype op handgeschept Indiaas papier door Theo Koster, nummer 25 van oplage 32, met potlood gesigneerd + oplagenummer en titel. Het werk is verdiept ingelijst (komt van zijn achtergrond 'los') tegen een zwarte achtergrond in een strakke zwart houten bloklijst.
Goed
De lijst vertoont hier en daar een kleine, niet opvallende kras (wordt indien verkocht nog nauwkeurig nagelopen en daar waar nodig geretoucheerd). Het werk zelf heeft - vanwege het feit dat dit werk ooit opgerold is aangeboden en daarna is ingelijst - enige craquelé. Visueel gezien geen enkele beperking die het genot van dit werk zou belemmeren. Let op: de lijst bevat GEEN glas.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rucphen, Nederland
koeriersdienst