Veilingmeester
  5. Veilingmeester

Veilingmeester

Lid sinds 2010 / Amstelveen, Nederland

490 aangeboden items / 44755 verkochte items

FA. (321 x Favoriet)
490 aangeboden items door deze verkoper
Marianne Blokland - Olieverf op doek, Leegte na de maaltijd (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 300!
Marianne Blokland - Olieverf op doek, Leegte na de maaltijd (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen112 cm x 187.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jean van Wijk - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Jean van Wijk - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1987
Afmetingen148.5 cm x 148.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Frans Mars - Houtskooltekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 20!
Frans Mars - Houtskooltekening, Stilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen51 cm x 41.5 cm (h x b)
Joe Wols - Lot van drie werken op papier, Paarden kopen? Bied vanaf 1!
Joe Wols - Lot van drie werken op papier, Paarden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen49.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Jean Solombre - Aquatint, Avril kopen? Bied vanaf 1!
Jean Solombre - Aquatint, Avril

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jean Solombre - Aquatint, Le gardien du music imaginaire kopen? Bied vanaf 1!
Jean Solombre - Aquatint, Le gardien du music imaginaire

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Leunend mannelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Leunend mannelijk naakt

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Bergmans - Lot van 5 grafische werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Ernst Bergmans - Lot van 5 grafische werken op papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Roos - en andere! - Lot van 10 werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Willem Roos - en andere! - Lot van 10 werken op papier

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op paneel, Pearl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op paneel, Pearl - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
Afmetingen84.5 cm x 64 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Lisette Verkerk - Kleedje met handen kopen? Bied vanaf 1!
Lisette Verkerk - Kleedje met handen

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekTextiel
Afmetingen41 cm x 43 cm x 1 cm (h x b x d)
Bert Houweling - Foto, Brighton - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bert Houweling - Foto, Brighton - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekC-Print
Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Bernard Aubertin - Verbrand boek op hout in plexiglas box, Livre brulé kopen? Bied vanaf 500!
Bernard Aubertin - Verbrand boek op hout in plexiglas box, Livre brulé

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2010
TechniekOverig
Afmetingen45 cm x 55 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Bob Lens - en andere - Lot van 10 werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Bob Lens - en andere - Lot van 10 werken op papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Houweling - Foto, Las Vegas New Mexico kopen? Bied vanaf 1!
Bert Houweling - Foto, Las Vegas New Mexico

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Stolk - en andere! - Lot van 10 werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Jan Stolk - en andere! - Lot van 10 werken op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op papier, Roering kopen? Bied vanaf 250!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op papier, Roering

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen46.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Vrouwelijk naakt van achter gezien kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Vrouwelijk naakt van achter gezien

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 49 cm (h x b)
Joe Wols - Lot van vijf tekeningen, Muziek en dans kopen? Bied vanaf 1!
Joe Wols - Lot van vijf tekeningen, Muziek en dans

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 41.5 cm (h x b)
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel -Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel -Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen103 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arnold Gross - Ets en aquatint, De Spaanse trappen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Arnold Gross - Ets en aquatint, De Spaanse trappen - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lei Molin - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Lei Molin - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1956
Afmetingen85 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen103 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen131 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2750!
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen63 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arnold Gross - Ets en aquatint, Vijver - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Arnold Gross - Ets en aquatint, Vijver - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aline Thomassen - Aquarel/Penseeltekening - Vrouw (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 800!
Aline Thomassen - Aquarel/Penseeltekening - Vrouw (Zeer groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
TechniekAquarel
Afmetingen184 cm x 164 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adolf Born - Litho, Nederlandse idylle kopen? Bied vanaf 500!
Adolf Born - Litho, Nederlandse idylle

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen53.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2012
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen134 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Tanya von Barnau Sythoff - Gemengde technieken op doek, Vervalsingen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Tanya von Barnau Sythoff - Gemengde technieken op doek, Vervalsingen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen24.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!
Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
Afmetingen182 cm x 161 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John E. Palmer - Olieverf op doek, Tella dolmen in de Pyreneeën kopen? Bied vanaf 300!
John E. Palmer - Olieverf op doek, Tella dolmen in de Pyreneeën

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adrian de Gijzel - Olieverf op doek, Circuit incident - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Adrian de Gijzel - Olieverf op doek, Circuit incident - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
Afmetingen81 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niklas Anderberg - Olieverf op doek, Zonder titel II (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Niklas Anderberg - Olieverf op doek, Zonder titel II (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen120.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
Afmetingen83 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten nr. 15 (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten nr. 15 (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen100.5 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jacob Herskind - Zeefdruk, Esso kopen? Bied vanaf 35!
Jacob Herskind - Zeefdruk, Esso

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd