Viaplaza
  5. Viaplaza

Viaplaza

Lid sinds 2023 / Den Hoorn , Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Bram van Velde - Boek met 2 Litho's kopen? Bied vanaf 95!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Boek met 2 Litho's
TechniekHardcover
Afmetingen28.7 x 29.3 cm (h x b)
€ 95
Alphons Freijmuth - 4 stuks Figuren kopen? Bied vanaf 350!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands 4 stuks Figuren
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Alphons Freijmuth - Voor Jozef kopen? Bied vanaf 100!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Voor Jozef
Afmetingen44.4 x 61.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100