Zaansgroen
  5. Zaansgroen

Zaansgroen

Lid sinds 2017 / Zaandam, Nederland

92 aangeboden items / 497 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)
92 aangeboden items door deze verkoper
Aart van Dobbenburgh - litho - Portret - H.M. Koningin Juliana - 058-B kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh - litho - Portret - H.M. Koningin Juliana - 058-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/10 - 085-B kopen? Bied vanaf 50!
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/10 - 085-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1974
TechniekDroge Naald
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Bruijn - zeefdruk - Stadsgezicht bij nacht 35/100 - 032-B kopen? Bied vanaf 50!
Bert Bruijn - zeefdruk - Stadsgezicht bij nacht 35/100 - 032-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1987
Afmetingen65.5 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 195!
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick ten Haaf - ETS - Kind met Kikker 3/15 - 097-B kopen? Bied vanaf 50!
Dick ten Haaf - ETS - Kind met Kikker 3/15 - 097-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B kopen? Bied vanaf 95!
Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22638 kopen? Bied vanaf 99!
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22638

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekIJzer
Afmetingen20 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
Gerard Benner - ETS - Man/Vrouw 4/10 - kleine oplage - 16-B kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Benner - ETS - Man/Vrouw 4/10 - kleine oplage - 16-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 125!
Ed Müller - abstract object van hout - 20239

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekHout
Afmetingen40 cm x 30 cm x 10 cm (h x b x d)
Bert Neelen - Zonder titel - object kunststof - 1984 - 249-B kopen? Bied vanaf 295!
Bert Neelen - Zonder titel - object kunststof - 1984 - 249-B

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1984
TechniekKunststof
Afmetingen61.5 cm x 80 cm x 15 cm (h x b x d)
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B kopen? Bied vanaf 125!
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekHoutskool
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - litho 'O' - 1980 kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster - litho 'O' - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22634 kopen? Bied vanaf 165!
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22634

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekIJzer
Afmetingen25 cm x 14 cm x 10 cm (h x b x d)
Dick ten Haaf - Dirty Picture Writer 3/15 - 091-B kopen? Bied vanaf 50!
Dick ten Haaf - Dirty Picture Writer 3/15 - 091-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adriaan Bosboom - schilderij 'Portret Oude man' 1968 - ingelijst - 31B kopen? Bied vanaf 250!
Adriaan Bosboom - schilderij 'Portret Oude man' 1968 - ingelijst - 31B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1968
Afmetingen75.5 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Benner - ETS - Boek in de kamer 4/15 - INGELIJST - 17-B kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Benner - ETS - Boek in de kamer 4/15 - INGELIJST - 17-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B kopen? Bied vanaf 295!
Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B

Glas / Keramiek

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1989
Afmetingen45.5 cm x 32 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ron Ekkelenkamp - ACRYL op doek - 'Grieks Landschap' - GROOT ingelijst - 64B kopen? Bied vanaf 125!
Ron Ekkelenkamp - ACRYL op doek - 'Grieks Landschap' - GROOT ingelijst - 64B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1979
Afmetingen118 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Koster - irisdruk - Landschap I 9/40 - 136-B kopen? Bied vanaf 75!
Wim Koster - irisdruk - Landschap I 9/40 - 136-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekSjabloondruk
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ida Busch - GOUACHE - Wachten uit 1978 - 039-B kopen? Bied vanaf 195!
Ida Busch - GOUACHE - Wachten uit 1978 - 039-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1978
TechniekGouache
Afmetingen88 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 975!
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen115 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoine Tames - Zonder titel - schilderij - 275-B kopen? Bied vanaf 150!
Antoine Tames - Zonder titel - schilderij - 275-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Jaap Stellaart - acryl op paneel uit 1978 - Why dont you remove this last veil? - 274-B kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart - acryl op paneel uit 1978 - Why dont you remove this last veil? - 274-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1978
Afmetingen62.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Teeling - ETS - Het Steen Antwerpen - 1971- ingelijst - 281B kopen? Bied vanaf 125!
Peter Teeling - ETS - Het Steen Antwerpen - 1971- ingelijst - 281B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry Huysman - aquarel - Ransdorp - ingelijst - 22646 kopen? Bied vanaf 175!
Harry Huysman - aquarel - Ransdorp - ingelijst - 22646

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Teeling - olieverf op doek - Boederij bij Leffinge - ingelijst - 287B kopen? Bied vanaf 275!
Peter Teeling - olieverf op doek - Boederij bij Leffinge - ingelijst - 287B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henny van der Vegt - Erotische steendruk uit 1998 - oplage 1/15 - 22246 kopen? Bied vanaf 99!
Henny van der Vegt - Erotische steendruk uit 1998 - oplage 1/15 - 22246

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Langenberg - UNICUM - acryl - 'Steen met Mensfiguur' uit 1981 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Langenberg - UNICUM - acryl - 'Steen met Mensfiguur' uit 1981

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan de Boer - olieverf - 'Hoogovens vanaf Ruiterweg' INGELIJST - 21071 kopen? Bied vanaf 155!
Jan de Boer - olieverf - 'Hoogovens vanaf Ruiterweg' INGELIJST - 21071

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 150!
Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21963 kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21963

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Han Mes - zeefdruk Circus - ingelijst in nette lijst - 21085 kopen? Bied vanaf 150!
Han Mes - zeefdruk Circus - ingelijst in nette lijst - 21085

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 10 - 2/5 - eigen afdruk - 21806 kopen? Bied vanaf 45!
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 10 - 2/5 - eigen afdruk - 21806

Fotografie

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Jörg Remé - Steendruk - zonder titel - Prent 190 - 21927 kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé - Steendruk - zonder titel - Prent 190 - 21927

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jean Paul Vroom - Niels Esperson Building Houston USA 30/125 - 21978 kopen? Bied vanaf 35!
Jean Paul Vroom - Niels Esperson Building Houston USA 30/125 - 21978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1979
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586 kopen? Bied vanaf 60!
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Bob Immink - Aquarel - Noord-Hollands Landschap - ingelijst - 21088 kopen? Bied vanaf 110!
Bob Immink - Aquarel - Noord-Hollands Landschap - ingelijst - 21088

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jacob Eriks - pastel van Houthakker met paard en wagen - 21590 kopen? Bied vanaf 115!
Jacob Eriks - pastel van Houthakker met paard en wagen - 21590

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589 kopen? Bied vanaf 65!
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589

Prenten voor 1900

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1851
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 14 - 6/10 - eigen afdruk - 21804 kopen? Bied vanaf 45!
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 14 - 6/10 - eigen afdruk - 21804

Fotografie

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jacob Zekveld - steendruk - Jacob blaast bellen 9/190 - 1967 kopen? Bied vanaf 35!
Jacob Zekveld - steendruk - Jacob blaast bellen 9/190 - 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926 kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957 kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Michiel Schrijver - Gracht in Amsterdam - 21110 kopen? Bied vanaf 20!
Michiel Schrijver - Gracht in Amsterdam - 21110

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen11.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Michiel Schrijver - Damrak - Achterkant Warmoesstraat Amsterdam - 21108 kopen? Bied vanaf 20!
Michiel Schrijver - Damrak - Achterkant Warmoesstraat Amsterdam - 21108

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Luis Filcer - zeefdruk Carnaval II – 6/20 e.a. - 21487 kopen? Bied vanaf 65!
Luis Filcer - zeefdruk Carnaval II – 6/20 e.a. - 21487

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans Kanters - ets - HC - 21059 kopen? Bied vanaf 110!
Hans Kanters - ets - HC - 21059

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gerard Koster - olieverf - Botter onder zeil kopen? Bied vanaf 120!
Gerard Koster - olieverf - Botter onder zeil

Geplaatst doorZaansgroen

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst