_Marmar_
  5. _Marmar_

_Marmar_

Lid sinds 2024 / Serooskerke, Nederland

8 aangeboden items / 3 verkochte items

Hala - Vintage designlamp conus op boogvoet kopen? Bied vanaf 25!
Hala (1932-2013) Nederlands Vintage designlamp conus op boogvoet
Afmetingen14 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 25
Niet of onleesbaar gesigneerd - Tepa Putul - moeder en kind (Bangladesh) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Tepa Putul - moeder en kind (Bangladesh)
TechniekKlei
Afmetingen13 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Akan - Vruchtbaarsheidsbeeld/Stammoeder kopen? Bied vanaf 15!
Akan Vruchtbaarsheidsbeeld/Stammoeder
TechniekHout
Afmetingen43 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
€ 15
Adrianus Kornelis Vogelaar - Aquarel plattelandshuisje kopen? Bied vanaf 100!
Adrianus Kornelis Vogelaar (1923-1998) Nederlands Aquarel plattelandshuisje
TechniekAquarel
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld ¨Zaaier¨ van zamak/klei/hars kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Beeld ¨Zaaier¨ van zamak/klei/hars
Afmetingen39 x 16 x 16 cm (h x b x d)
€ 10
Kunstaardewerkfabriek Regina - Vaas model 1146 G kopen? Bied vanaf 20!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Vaas model 1146 G
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Jacques Boon - Koekdoos met blauw deksel voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 15!
Jacques Boon (1899-1949) Nederlands Koekdoos met blauw deksel voor Royal Leerdam
Afmetingen11 x 23 x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Val-Saint-Lambert - Luxval drievaksschaal serie ¨Severina¨ (1935) kopen? Bied vanaf 15!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Luxval drievaksschaal serie ¨Severina¨ (1935)
Afmetingen4 x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 15