avholstein
  5. avholstein

avholstein

Lid sinds 2014 / Gouda, Nederland

1 aangeboden items / 20 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Raquel Maulwurf - Twee figuren kopen? Bied vanaf 45!
Raquel Maulwurf - Twee figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooravholstein

Eindtijd 11-09-2022 om 21:05

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst