Yvon Trossèl (1962) Diepzeevaas/vis
Afmetingen | 33 x 13 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1550 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 150
Lid sinds 2012 / zutphen, Nederland
2 aangeboden items / 8 verkochte items
Gewicht | 1550 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |