Lid sinds 2023 / Blaricum, Nederland
3 aangeboden items / 12 verkochte items
Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 54 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |