galerie88662
  5. galerie88662

galerie88662

Lid sinds 2009 / Überlingen, Duitsland

7 aangeboden items / 8 verkochte items

Hans Thomann - Mensch I kopen? Bied vanaf 90!
Hans Thomann (1957) Zwitsers Menselijke ik
TechniekEts
Afmetingen37 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Hans Thomann - Mensch II kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen37 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Hans Thomann - Mensch III kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen37 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Friedrich Gräsel - ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Friedrich Gräsel (1927-2013) Duits ongetiteld
TechniekLitho
Afmetingen54 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen54 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen54 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Friedrich Geiler - ohne Titel kopen? Bied vanaf 110!
Friedrich Geiler (1946) Duits ongetiteld
TechniekGiclée
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110