Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 90 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquagravure |
Afmetingen | 123 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |