manuela19713004
  5. manuela19713004

manuela19713004

Lid sinds 2024 / MENTON, Frankrijk

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200