noemezedakunst
  5. noemezedakunst

noemezedakunst

Lid sinds 2013 / Essen, België

7 aangeboden items / 202 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)
7 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1990
Afmetingen70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache kopen? Bied vanaf 110!
Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1990
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Bert Vredegoor - You Sea, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!
Bert Vredegoor - You Sea, zeefdruk - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1989
Afmetingen65 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!
Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1981
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Bettina Lopetro - Birds, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Bettina Lopetro - Birds, zeefdruk - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1993
Afmetingen121 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Vincent Hamel - Acryl, Drie Groenen kopen? Bied vanaf 295!
Vincent Hamel - Acryl, Drie Groenen

Geplaatst doornoemezedakunst

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst