prentje
  5. prentje

prentje

Lid sinds 2022 / Zoelmond, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Johannes Christiaan Schotel - Aan de wind op woelig water kopen? Bied vanaf 7500!
Johannes Christiaan Schotel (1787-1838) Nederlands Aan de wind op woelig water
Afmetingen43 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 7.500
Abraham Hulk (sr.) - Met de haven in zicht kopen? Bied vanaf 2100!
Abraham Hulk (sr.) (1813-1897) Nederlands Met de haven in zicht
TechniekAquarel
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.100