Lid sinds 2022 / Zoelmond, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Afmetingen | 43 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |