rewart
  5. rewart

rewart

Lid sinds 2014 / Oostvoorne, Nederland

4 aangeboden items / 7 verkochte items

Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Burgerhout - Bretons dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Bretons dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ad Kikkert - havengezicht kopen? Bied vanaf 75!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands havengezicht
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60