sjeesjeq
  5. sjeesjeq

sjeesjeq

Lid sinds 2023 / Hem, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Carl Auböck - "Fish" kopen? Bied vanaf 750!
Carl Auböck (1900-1957) Oostenrijks "Fish"
TechniekHout
Afmetingen35 x 10 x 25 cm (h x b x d)
€ 750
Bjorn Wiinblad - Nymølle snijplanken kopen? Bied vanaf 250!
Bjorn Wiinblad (1918-2006) Deens Nymølle snijplanken
Afmetingen29 x 20 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 250