Lid sinds 2001 / Essen, Duitsland
23 aangeboden items / 134 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 107 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Carborundum |
Afmetingen | 47 x 116 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 19 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 38 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 57.5 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 107.5 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |