Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 38/50 |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 10-11-2023 om 22:58 |
Eindtijd | 19-11-2023 om 22:22 |
Objectlocatie | Essen, Duitsland |