wjdevrs
  5. wjdevrs

wjdevrs

Lid sinds 2014 / Mantgum, Nederland

4 aangeboden items / 7 verkochte items

Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Naakt
Afmetingen21 x 28.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Barend van Hoek - Sleepy No 1 kopen? Bied vanaf 30!
Barend van Hoek (1969) Nederlands Sleepy No 1
Afmetingen61 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 30
Piet Warffemius - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius (1956) Nederlands zonder titel
TechniekGouache
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Charlotte le Fevre - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen77.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40