Lid sinds 2014 / Mantgum, Nederland
4 aangeboden items / 7 verkochte items
Afmetingen | 21 x 28.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 61 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 85 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 77.5 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |