Charles George Lewis (1808-1880) "The Cheshire Hunt" ,1842
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 86 x 117 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100