wvisser
  5. wvisser

wvisser

Lid sinds 2021 / Zwijndrecht, Nederland

2 aangeboden items / 6 verkochte items

Charles George Lewis - "The Cheshire Hunt" ,1842 kopen? Bied vanaf 100!
Charles George Lewis (1808-1880) Engels "The Cheshire Hunt" ,1842
Afmetingen86 x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
A.K. Kaiser Porzellan - Porselein Kaststel uit de Aurelia Collectie , Gesigneerd door K. Nossek kopen? Bied vanaf 40!
A.K. Kaiser Porzellan Duits Porselein Kaststel uit de Aurelia Collectie , Gesigneerd door K. Nossek
Afmetingen27 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40