Kees van Dongen (1877-1968) La Seine ou la Sirene , Litho
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 450