Herman Brood (1946-2001) Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen | 101 x 155 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 700