Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke houtsnede van Aad de Haas. Gedrukt op Japans papier door Nel de Haas. Oplage 20/150. Opgenomen in passepartout met achtervel.
Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Startzeit | 21-9-2016 um 11:04 |
Endzeit | 5-10-2016 um 15:04 |