Herman Brood - 'Torso Red' Luxus-Gel
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Bild 'Familie'
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 35 x 48 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 48 x 62 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
In goede gebruikte staat. Aan de uiterste linkerrand bovenaan lijkt een herstelde scheur te zitten (ca 5 cm), maar valt in het geheel niet op aangezien het papier vastzit op karton. | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 5-7-2021 um 22:28 |
Endzeit | 17-7-2021 um 11:06 |