Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kunstenaar : Albert Paul Charles Soons (1933-1989)
Titel/Voorstelling : " Abstracte voorstelling "
Datering : 1961
Medium / Techniek : Gouache op papier
Maten : 25 x 30 cm (bladmaat) en 35 x 40 cm ( ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2018 um 20:56 |
Endzeit | 9-3-2018 um 22:56 |