Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Wonderbaarlijk mooi werk van deze in Livorno geboren beroemde Italiaanse kunstenaar. (1936)
Geweldig mooi hoe het wit en de opmaak over de rest van het gezicht is heengelegd.
Titel: Harlequin.
Afmetingen Blad: 69 x 48 cm.
Afmetingen Beeld: 55 x 36 cm.
Materiaal: Lithografie in de offsettechniek op Bütten papier.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.
Oplage: 108/150.
De eerste steendrukken van dit werk uit 1989, met een oplage van XXV (25), zijn onbetaalbaar.
Jaar: 1998.
Conditie: In zeer goede staat.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace: € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Startzeit | 5-5-2018 um 2:43 |
Endzeit | 11-5-2018 um 19:43 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |