Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
120 cm x 160 cm.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Startzeit | 12-12-2015 um 20:02 |
Endzeit | 19-12-2015 um 20:02 |