Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Verzendkosten:
Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België, kosten voor de koper, afhankelijk van km's.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Startzeit | 15-6-2013 um 18:01 |
Endzeit | 29-6-2013 um 18:01 |